Podręcznik do nauczania języka polskiego ponad słowami 3

Podręcznik do nauki języka polskiego ponad słowami 3. Został on przeznaczony do nauczania studentów klas trzecich liceum ogólnokształcącego oraz technikum. Jest to świetna propozycja dla młodzieży marzących o pogłębianiu swojej wiedzy z języka polskiego. Podręcznik ponad słowami 3 ma zapoznać studentów z wszystkimi zagadnieniami języka ojczystego. Publikacja przeznaczona jest dla osób jednakowo z poziomu podstawowego oraz rozszerzonego. Dzięki podręcznikowi uczniowie mogą zaznajomić się z istotnymi z punktu widzenia matury zagadnieniami historii literatury. Podręcznik został napisany przez Joanne Kościerzyńska, Aleksandrę Wróblewską, Małgorzatę Matecką, Joanna Ginter, Anne Równy oraz Anne Cisowską. ponad słowami 3 (tanie i sprawdzone) został wydany przez przedsiębiorstwo Nowa Era. Dzięki ogromnemu doświadczeniu na rynku podręczników szkolnych Nowa Era jest w stanie zapewnić uczniom wyjątkowy podręcznik zachęcający ich do nauki i doskonalenia swoich umiejętności literackich. 

Co ciekawego można znaleźć w podręczniku ponad słowami 3?

Podręcznik prezentuje wszystkie informacje w sposób niezwykle uporządkowany. Publikacja oddziela od siebie wszystkie teksty z konkretnej epoki, a także rozmaitych współczesnych rozwiązań. Studenci podręcznika ponad słowami mają nauczyć się dzięki niemu swobodnie się wypowiadać o literaturze oraz innych dziedzinach sztuki. Podręcznik pokazuje również młodemu odbiorcy najbardziej istotne filmy oraz tłumaczy jak należy je poprawnie odczytywać przy oglądaniu. Publikacja skupia się również na różnorodnych motywach literackich pojawiających się w utworach sprzed wieków oraz tych bardziej współczesnych. 

Podręcznik przygotowujący uczniów do zdania matury

Złożona oraz przejrzysta konstrukcja podręcznika sprawia, że uczniowie mają łatwość z przygotowaniem się do matury. Podczas studiowania podręcznika uczniowie natrafiają na liczne wskazówki mające ułatwić naukę. Liczne ćwiczenia zawarte w podręczniku przygotowują studentów do egzaminu dojrzałości. Przerobienie podręcznika ponad słowami 3 zwiększy samoświadomość studentów i pozwoli na znaczące poszerzenie wiedzy.